GET- Gerçeklik Teknolojileri Yayınları ‘AR-VR’ Hangi Ürünleri Çıkarmaktadır?
AR/Artırılmış Gerçeklik, VR/Sanal Gerçeklik ve MR/Karma Gerçeklik Teknolojileri ile hazırlanmış yayınlar vb. ürünler çıkarmaktadır.

GET- Gerçeklik Teknolojileri Yayınları ‘AR-VR’ Faaliyet Alanları Nelerdir?
Öncelikli olarak eğitim, sağlık, tarih, dil eğitimi konularında faaliyet göstermektedir.

GET- Gerçeklik Teknolojileri Yayınları ‘AR-VR’ Merkezi Neresidir?
Bakırköy-İstanbul

AR/Artırılmış Gerçeklik Nedir?
Artırılmış gerçeklik, bilgisayarlar ve mobil cihazlar aracılığı ile dünyadaki çevre ve birimlerinin, ses, görüntü ve grafiklerle zenginleştirilerek meydana getirilen canlı, doğrudan ya da dolaylı fiziksel görünümdür. Kısaca söylemek gerekirse, gerçek dünya üzerindeki nesnelerin zenginleştirilmesidir.

AR/Artırılmış Gerçeklik Ürünleri Nelerdir? Nereden Satın Alabilirim?
Üst menüdeki ürünler başlığında AR ürünleri bulabilirsiniz. Ürünleri www.360avm.com ve diğer e-ticaret sitelerinden satın alabilirsiniz.

VR/Sanal Gerçeklik Nedir?
VR/Sanal Gerçeklik; Sanal (Virtual) ve Gerçeklik (Reality) gibi birbirinin karşıtı iki kelimenin bir araya gelmesiyle oluşmaktadır. Bilgisayarlar aracılığı ile gerçekte var olmayan ortamları gerçek gibi sunmak, aslında bulunulmayan ortamlarda bulunuyormuş hissi yaşatmaktır. Sanal gerçeklik (VR), HMD (başa takılan ekran) veya akıllı telefon (mobil VR) gibi cihazlar tarafından oynatılabilen içerik için kullanılan genel terimdir. Bu, 360 derecelik bir kamerayla kaydedilen lineer bir film veya oyunlarda kullanılanlar gibi, kullanıcının kendini kaptırmasını sağlayan etkileşimli bir 3D simülasyon olabilir.

VR/Sanal Gerçeklik Ürünleri Nelerdir? Nereden Satın Alabilirim?
Üst menüdeki ürünler başlığında VR ürünleri bulabilirsiniz. Ürünleri www.360avm.com ve diğer e-ticaret sitelerinden satın alabilirsiniz.

MR/Karma Gerçeklik Nedir?
Karma Gerçeklik, Sanal Gerçeklik ve Artırılmış Gerçeklik uygulamalarının fiziksel gerçekliklerle etkileşime geçmesi ve birleşmesidir.

MR/Karma Gerçeklik Ürünleri Nelerdir? Nereden Satın Alabilirim?
Üst menüdeki ürünler başlığında AR ürünleri bulabilirsiniz. Ürünleri www.360avm.com ve diğer e-ticaret sitelerinden satın alabilirsiniz.

AR/VR/MR Gerçeklik Teknolojileri İle Hazırladığımız Projeleri Yayınevinizde Yayınlatabilir miyim? Bunun İçin Ne Yapmalıyım?
Üst menüdeki başvuru bölümü içeriğinde bulunan formu doldurarak e-posta ile gönderdiğinizde, GET Yayın Kurulu kararı en kısa zamanda tarafınıza bildirilecektir.

Daha farklı sorularınız olduğu takdirde bilgi@getyayinlari.com adresine mail atabilirsiniz.